Wyjazdy studyjne

Polska Akademia Gościnności specjalizuje się w organizacji niepowtarzalnych wyjazdów studyjnych do wzorcowych obiektów hotelowych, health & wellness & spa i restauracyjnych w kraju i zagranicą.


Szeroka sieć kontaktów w Polsce i Europie, którą udało się nam zbudować przez lata działań na rzecz rozwoju branży gościnnej, umożliwia nam organizację bezkonkurencyjnych wizyt i wyjazdów studyjnych dla inwestorów, właścicieli i zarządzających obiektami gościnnymi, którzy są zainteresowani poznaniem „na własnej skórze” najlepszych praktyk z zakresu zarządzania i marketingu obiektami gościnnymi na przykładzie wzorcowych ośrodków hotelowych, restauracyjnych oraz health & wellness & spa w kraju i zagranicą.


Jeżeli brakuje Państwu inspiracji na odświeżenie swojej oferty i wzmocnienie jej nowymi pomysłami na usługi i produkty sprzedażowe, idealnym rozwiązaniem będą benchmarkingowe wyjazdy studyjne organizowane przez Polską Akademię Gościnności. Nasi eksperci tak dobierają trasę i ośrodki warte poznania, aby każdy wyjazd stał się dla Państwa źródłem niewyczerpanych inspiracji oraz kopalnią pomysłów na funkcjonowanie Waszego obiektu.


Obiekty, które są celem danego wyjazdu, są wybierane przez nas nie tylko na postawie sposobu ich funkcjonowania jako całości, ale również na podstawie kryteriów odcinkowych, spośród których największą wagę przykładamy do:


  • indywidualności oferty,
  • zakresu usług,
  • atmosfery serwisowej,
  • sposobu organizacji usług,
  • specjalistycznej komunikacji usługowej,
  • profilu usługowego.


Tak starannie opracowana dla każdego wyjazdu trasa, umożliwia uczestnikom „podpatrzenie” najciekawszych wzorców, standardów i pomysłów marketingowo-serwisowych, które mogą zaadaptować i wykorzystać w swoich własnych obiektach niemalże od razu po powrocie do kraju.


Wszystkich zainteresowanych udziałem w wyjazdach studyjnych organizowanych przez Polską Akademię Gościnności zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem: info@hospitalityroal.com. Z przyjemnością prześlemy Państwu dodatkowe informacje o najbliższych wyjazdach planowanych przez Polską Akademię Gościnności oraz odpowiemy na wszelkie pytania w tym zakresie.