Dofinansowanie do szkoleń

Podmioty zainteresowane współpracą szkoleniową wspieramy w pozyskaniu dofinansowania do szkoleń dla zatrudnionego personelu. Środki pochodzą z Krajowego Funduszu Szkoleniowego i są co roku przekazywane do dyspozycji lokalnych urzędów pracy, które w wybranych przez siebie terminach ogłaszają nabór wniosków o dofinansowanie do szkoleń dla pracowników z danego powiatu.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą szkoleniową oraz uzyskaniem dofinansowania do szkoleń, skontaktuj się z nami, a mu sprawdzimy, w jakich terminach Twój urząd będzie prowadził nabór wniosków. Jeżeli znasz termin konkursu, daj nam znać, a my napiszemy dla Ciebie wniosek o dofinansowanie i pomożemy Ci zdobyć środki na szkolenie dla Twoich pracowników.

 

Pamiętaj, uzyskanie dofinansowania zależy od terminu naboru wniosków wyznaczonego przez lokalny urząd pracy, ilości środków finansowych, które w danym roku zostały przekazane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na rzecz danego powiatu oraz od przyjętych w danej perspektywie priorytetów szkoleniowych wynikających m.in. z określonej dla Twojego powiatu prognozy zapotrzebowania na pracowników w roku bieżącym (listę zawodów deficytowych możesz sprawdzić tutaj: https://barometrzawodow.pl/).