Pomysły, koncepcje i inspiracje

Polska Akademia Gościnności skupia uznanych ekspertów branży usług gościnnych z Polski i zagranicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze hotelarstwa, turystyki, wellness & spa, gastronomii i kulinaryki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe usługi z zakresu marketingu i zarządzania obiektami gościnnym, audyty jakości, standaryzacje usługowe dla obiektów hotelowych, health & wellness & spa i restauracyjnych, a także bogatą ofertę szkoleń menedżerskich oraz sprzedażowo-serwisowych dla pracowników wszystkich działów obiektu.

 

Nasi eksperci specjalizują się w tworzeniu zindywidualizowanych koncepcji usługowo-marketingowych dla nowych i funkcjonujących obiektów, które znajdują się w fazie rebrandingu, modernizacji i/lub rozwoju infrastruktury usługowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy poprowadzą Cię przez każdy etap inwestycji i rozwoju Twojego biznesu, a także wesprą profesjonalnym doradztwem z zakresu marketingu, zarządzania i tworzenia kompletnej oferty usługowej w oparciu o zasady filozofii Wellinclusive Management©.

 

Myślisz o budowie, modernizacji lub rebrandingu swojego obiektu (hotelowego, health & wellness & spa lub restauracji)?

 

Skorzystaj z naszego doświadczenia w tworzeniu markowych programów oraz koncepcji usługowo-marketingowych i zarządczych, które charakteryzują się odpornością na konkurencję, innowacyjnością i świeżością marketingową na co najmniej 15 lat. Każda koncepcja jest tworzona w oparciu o dane uzyskane z analizy lokalizacji danego obiektu oraz jego otoczenia konkurencyjnego w ujęciu mikro i makro, a także na podstawie dogłębnej analizy potrzeb klienta i gościa, do którego adresowane są usługi tego obiektu. Na tej podstawie określamy zestaw Unikalnych Punktów Sprzedaży (USP) dla Twojego biznesu, które pozwolą mu uzyskać przewagę konkurencyjną i wyróżnić się na tle Twojej konkurencji.

 

Specjalizujemy się w tworzeniu zindywidualizowanych koncepcji usługowo-marketingowych dla nowych obiektów hotelowych, health & wellness & spa i restauracyjnych, a także dla tych podmiotów, które rozważają rebranding, rozwój i/lub modernizację infrastruktury usługowej.

 

Koncepcję usługowo-marketingową warto zamówić zanim zaczniesz pracę z architektem lub na etapie tworzenia koncepcji architektoniczno-przestrzennej, tak aby nasi eksperci mogli skonsultować zaproponowane przez architektów rozwiązania i dopasować je do oczekiwań i potrzeb docelowego klienta i gościa.

 

Prowadzisz lub zamierzasz zainwestować w obiekt hotelowy, health & wellness & spa lub restaurację?

 

Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty doradztwa branżowego skomponowanego według Twoich indywidualnych potrzeb na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia biznesowego.

 

Doradztwo dla inwestorów

 

Polska Akademia Gościnności oferuje inwestorom, którzy zastanawiają się nad ulokowaniem kapitału w branży horeca, usługi doradztwa przedinwestycyjnego oraz pełne wsparcie branżowe na każdym etapie realizacji inwestycji: od pomysłu i stworzenia indywidualnej koncepcji usługowo-marketingowej, poprzez konsultowanie procesu inwestycyjnego i koordynację fazy pre-opening wraz z doborem i szkoleniem personelu, aż do otwarcia i rynkowego uruchomienia obiektu.

 

W zależności od wybranego wariantu współpracy, nasi eksperci mogą również wesprzeć architektów inwestora w tworzeniu koncepcji architektoniczno-przestrzennej, zająć się opracowaniem szczegółowego studium wykonalności wraz z koncepcją zarządczą i biznesplanem, a także stworzeniem planu inżynierii finansowej i doradztwem w celu pozyskania środków na inwestycję.

 

Doradztwo dla inwestorów, właścicieli i operatorów

 

Inwestorom, właścicielom i operatorom obiektów gościnnych proponujemy także pomoc w wyszukaniu i doborze personelu menedżerskiegostandaryzacje jakościowe, marketingowe i serwisowe oraz niezbędne szkolenia.