Koncepcje usługowo-marketingowe

Myślisz o budowie, modernizacji lub rebrandingu swojego obiektu (hotelowego, health & wellness & spa lub restauracji)?

 

Skorzystaj z naszego doświadczenia w tworzeniu markowych programów oraz koncepcji usługowo-marketingowych i zarządczych, które charakteryzują się odpornością na konkurencję, innowacyjnością i świeżością marketingową na co najmniej 15 lat. Każda koncepcja jest tworzona w oparciu o dane uzyskane z analizy lokalizacji danego obiektu oraz jego otoczenia konkurencyjnego w ujęciu mikro i makro, a także na podstawie dogłębnej analizy potrzeb klienta i gościa, do którego adresowane są usługi tego obiektu. Na tej podstawie określamy zestaw Unikalnych Punktów Sprzedaży (USP) dla Twojego biznesu, które pozwolą mu uzyskać przewagę konkurencyjną i wyróżnić się na tle Twojej konkurencji.

 

Specjalizujemy się w tworzeniu zindywidualizowanych koncepcji usługowo-marketingowych dla nowych obiektów hotelowych, health & wellness & spa i restauracyjnych, a także dla tych podmiotów, które rozważają rebranding, rozwój i/lub modernizację infrastruktury usługowej.

 

Koncepcję usługowo-marketingową warto zamówić zanim zaczniesz pracę z architektem lub na etapie tworzenia koncepcji architektoniczno-przestrzennej, tak aby nasi eksperci mogli skonsultować zaproponowane przez architektów rozwiązania i dopasować je do oczekiwań i potrzeb docelowego klienta i gościa.

Kontakt w sprawie oferty:
 
e-mail: info@hospitalityroyal.com
kom.: 601 594 450, 601 678 450