Publikacje

Najnowsza branżowa publikacja poświęcona pojęciu i trendowi wellness i spa:

Megatrend Wellness & Spa dla usług wolnego czasu
i hotelarstwa w XXI w.


Rok wydania: 2010
Nr wydania: 1
Liczba stron: 126
Format: 160 mm x 240 mm
ISBN: 978-83-61763-00-0
Wydawnictwo: Polska Akademia Gościnności

Spis treści
O Autorce

W czerwcu 2010 r. nakładem Wydawnictwa Polska Akademia Gościnności ukazała się nowa, w pełni polska publikacja poświęcona tematyce wellness i spa: Megatrend Wellness & Spa dla usług wolnego czasu i hotelarstwa w XXI wieku” autorstwa Nataszy Sallmann.

Jest to książka podręcznik, książka bedeker, książka klucz.
 
We współczesnym świecie słowa wellness i spa pojawiają się w bardzo wielu dziedzinach gospodarki zarówno w sferze usługowej, jak i w przemyśle. Stosowane są w różnych kontekstach: czasem zamiennie, innym razem jako zespół słów lub jako dwa niezależnie istniejące pojęcia, co skłoniło autorkę do stworzenia książki, która w sposób wyjątkowo staranny i czytelny porządkuje te dotychczas dość rozproszone i chaotyczne informacje oraz pojęcia.
 
Publikacja powstała z myślą o osobach zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy na temat wellness i spa. Adresowana jest nie tylko do branżystów – hotelarzy i inwestorów – ale także do architektów programujących usługi w hotelach o profilu wellness i spa, jak również do studentów uczelni hotelarsko-turystycznych oraz wszystkich zainteresowanych fenomenem wellness.
 
W poszczególnych rozdziałach przedstawiona została m.in. historia i geneza pojęć wellness i spa oraz ich definicje odnoszące się do różnych sfer życia. Autorka, praktyk hotelarski z wieloletnim doświadczeniem, a także aktywny trener i wykładowca akademicki, odpowiada na pytania: na ile wellness i zdrowie można traktować w kategorii megatrendu XXI w. oraz jakie będą kolejne następstwa rozwoju tego pojęcia w sferze potrzeb ludzkich, wskazując tym samym miejsce obu terminów w sferze usług hotelarskich. Publikacja wyjaśnia również dlaczego wellness to coraz popularniejszy sposób na życie i dlaczego oraz czy w ogóle hotelarstwo XXI wieku powinno opierać swoją zyskowność na prawidłowo zorganizowanych i stosowanych usługach wellness i spa. Poprzez pokazanie różnic pomiędzy poszczególnymi typami obiektów wellness i spa oraz wskazanie roli usług tego typu jako ważnych centrów zysku w hotelach, a także przedstawienie aktualnych trendów i kierunków rozwoju oferty usługowej hotelarstwa wellness i spa książka ta może wspomóc wielu inwestorów i organizatorów hotelarstwa w świadomym kreowaniu tego rodzaju oferty w ich obiektach usługowych.

Zainteresowanych zapraszamy do zakupu

e-mail:    
info@hospitalityroyal.com
tel./fax:    (12) 633 62 20
kom.:       601 678 450

Cena detaliczna:

  • 69 PLN
Przy zamówieniach większej ilości egzemplarzy lub zamówieniach zbiorowych oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe.

Koszty przesyłki:
  • 6 PLN - przesyłka listowa polecona ekonomiczna
  • 7 PLN - przesyłka listowa polecona priorytetowa
Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie Wydawnictwa przy ul. Siemiradzkiego 17/1 w Krakowie.Specjalna oferta dla szkół średnich i uczelni wyższych:
  • 55 PLN (+ koszty przesyłki)
Przy zakupie 20 i więcej egzemplarzy oferujemy 10% rabatu.
Przy zakupie powyżej 30 i więcej egzemplarzy - 15% rabatu.