Aktualności

REKOMENDACJA GOŚCINNA W BROWARZE CZENSTOCHOVIA
25-06-2020

26 czerwca 2020 r. mieliśmy prawdziwą przyjemność wręczyć na ręce Adriana i Grzegorza Bartosików - właścicieli Browaru Czenstochovia pierwszą w regionie Prestiżową Rekomendację Gościnną / Hospitality Prestige Recommendation.

Zespół menedżersko-serwisowy Browaru Czenstochovia dołączył do grona laureatów tego wyróżnienia za fachową i życzliwie udzialaną gościnę oraz w uznaniu zaangażowania w kreowaniu indywidualnego modelu gościnności usługowej. Pracownicy zostali również uhonorowani certyfkatami kompetencyjnymi potwierdzającymi zdobycie umiejętności w zakresie zarządzania gościnnością usługową, a Pan Konrad Sołtys pracujący w Czenstochovii na stanowisku piwowara otrzymał pierwszy w Polsce certyfikat beer sommeliera.
Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszego efektywnego rozwoju indywidualności ofertowej Browaru Cznestochovia Hotel Wellness & Spa.
SZKOLENIA HOTELARSKO-GASTRONOMICZNE IN COMPANY
16-02-2020

Zapraszamy do udziału w projekcie szkoleń hotelarsko-gastronomicznych organizowanych przez Polską Akademię Gościnności na miejscu, w zainteresowanych obiektach hotelowych. Szkolenia są dofinansowane ze środków lokalnych Urzędów Pracy.

Organizujemy szkolenia serwisowe i prosprzedażowe, a także warsztaty marketingowe oraz warsztaty z zarządzania gościnnością usługową w hotelach (miejskich, konferencyjnych, pobytowych, wellness & spa).

Obecnie poszukujemy partnerów hotelarskich i/lub gastronomicznych z następujących miast:

  • Wałbrzych
  • Chorzów
  • Zabrze
  • Lublin
  • Mysłowice
  • Szczecin

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

kom.: 601 678 450, 601 594 450
e-mail: info@hospitalityroyal.com