Aktualności

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI W SOSNOWCU NA TARGACH REHexpo
16-04-2018

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację nowoczesnej metody i systemu terapeutycznego WAVEBALANCE®, zdobywcy tegorocznej nagrody Wellness & Spa Innovation Award.
 
Prezentacja oraz warsztat "WAVEBALANCE® - innowacyjna metoda dla fizjoterapii i masaży" jest adresowany do fizjoterapeutów i masażystów oraz osób planujących inwestycje w branży health & spa. Odbędzie się dn. 20.04.2018 r. o godz. 11:00 podczas Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo w Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO Silesia w Sosnowcu, a poprowadzi go Natasza Sallmann - specjalista ds. health & spa oraz w-ce prezes firmy K&P Consulting. 
 
Wstęp na warsztat jest bezpłatny.
 
Więcej informacji o systemie WAVEBALANCE® znajduje się na stronie www.wavebalance.pl.
WELLNESS & SPA INNOVATION AWARD
26-03-2018

W marcu 2018 r. na Targach Beauty 2018 w Düsseldorfie nowatorski rytuał Wave od WAVEBALANCE® został ogłoszony zwycięzcą nagrody Wellness & Spa Innovation Award 2018 w kategorii Beauty & Body Care Treatment, przyznawanej corocznie przez Deutscher Wellness Verband oraz Deutsche Wellness GmbH.


Rytuał Wave to holistyczne połączenie terapii, wellness i medytacji podcza
s jednego zabiegu, który daje efekt głębokiego relaksu i pobudza organizm do regeneracji.

Od 2017 r. eksperci Polskiej Akademii Gościnności są opiekunami merytorycznymi nowoczesnej metody i systemu terapeutycznego WAVEBALANCE® w Polsce!
 
Więcej informacji o systemie WAVEBALANCE® znajduje się na stronie www.wavebalance.pl.
CZŁONKOSTWO W IGHP
02-01-2018

W 2018 r. Polska Akademia Gościnności została członkiem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelowego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym oraz na szczeblu Unii Europejskiej. 

Lobbuje na rzecz tworzenia warunków rozwoju życia gospodarczego (w tym szczególnie hotelarstwa i gastronomii) oraz wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków, aktywnie uczestniczy w tworzeniu regulacji prawnych dotyczących sektora hotelarsko-gastronomicznego, a także kształtuje i upowszechnia zasady etyki w działalności gospodarczej poprzez opracowywanie i doskonalenie norm rzetelnego postępowania w obrocie gospodarczym.

Więcej informacji nt. bieżącej działalności IGHP znajduje się na stronie www.ighp.pl.