Aktualności

SYSTEM TERAPEUTYCZNY WAVEBALANCE
15-11-2017

Eksperci Polskiej Akademii Gościnności opiekunami merytorycznymi nowoczesnej metody i systemu terapeutycznego WAVEBALANCE®!

WAVEBALANCE® to pełna koncepcja terapeutyczna połączona z innowacyjną metodą terapii i zabiegów, opracowana przez niemiecką fizjoterapeutkę – Manuelę Sonntag. To jeden system i jedna metoda, ale cztery warianty zastosowania oraz… nieskończona możliwość rozwoju. 

Innowacyjna metoda WAVEBALANCE® polega na synergii oddziaływania wody i fali oraz wybranych technik masaży i terapii manualnych stosowanych przez terapeutę. Wyjątkowość systemu wynika z hoslistycznego połączenia ciepła, wody, ruchu fal oraz umiejętności manualnych terapeuty, które przy wykorzystaniu specjalnych technik masażu umożliwiają osiągnięcie pełnego wypoczynku, regeneracji i odprężenia, stwarzając optymalne warunki dla pracy terapeutycznej oraz pobudzenia samoleczących sił organizmu.

Więcej informacji o systemie WAVEBALANCE® znajduje się na stronie www.wavebalance.pl.
SPOTKAJ SIĘ Z NAMI NA KONGRESIE TURYSTYKI POLSKIEJ
14-09-2017

Zapraszamy na wykład Fundatora i Założyciela Polskiej Akademii Gościnności, który odbędzie się podczas Kongresu Turystyki Polskiej w dn. 18.10.2017 r. w Świdnicy. Pan Zbigniew Kowalski zaprezentuje temat "Gościnność usługowa jako model biznesowy".

Program Kongresu oraz informacje nt. możliwości uczestnictwa znajdują się na stronie www.kongresturystyki.pl
AKADEMIK POLONIA W KATOWICACH
04-05-2017

Polska Akademia Gościnności opracuje standardy serwisowe dla Akademika Polonia - Międzynarodowego Domu Studenckiego, który powstaje w budynku dawnego Hotelu Polonia w centrum Katowic. Akademik Polonia to pierwszy prywatny akademik dla studiujących w stolicy Górnego Śląska.

Po więcej informacji nt. obiektu odsyłamy do źródła: www.akademikpolonia.pl.