Aktualności

WYKŁAD OTWARTY - WARSZAWA, SGGW, 14.12.2016
09-12-2016

Serdecznie zapraszamy na interaktywny wykład otwarty na SGGW pt.: "Zarzadzanie Gościnnością Usługową jako innowacja procesowa w biznesie gościnnym XXI w."SPOTKAJ SIĘ Z NAMI W KRAKOWIE NA TARGACH HORECA
26-10-2016Zapraszamy serdecznie na bezpłatny warsztat pt.:

Koncepcja usługowo-marketingowa jako strategiczne narzędzie wspomagania sprzedaży. O tym, w jaki sposób odpowiednio dobrana koncepcja usługowo-marketingowa pobudza zmysł zakupowy Twoich gości
 
Warsztat odbędzie się w dn. 16.11.2016 (środa) w godz. 12:30-14:00 w sali konferencyjnej Lwów C. Poprowadzi go Natasza Sallmann - dyrektor Polskiej Akademii Gościnności, w-ce prezes firmy K&P Consulting (jednej z najstarszych polskich firm doradczych w branży horeca).

Warsztat jest adresowany dla osób planujących inwestycje w hotelarstwie oraz właścicieli i dyrektorów obiektów już funkcjonujących, którzy myślą o rebrandingu lub zmianie strategii sprzedażowej. Podczas warsztatu zajmiemy się m.in. budową efektywnych strategii sprzedaży w hotelarstwie wellness & spa w oparciu o odpowiednio dobraną i skonstruowaną koncepcję usługowo-marketingową. 

Wstęp na warsztat jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja bezpośrednio przed wykładem lub na e-mail: info@hospitalityroyal.com.

Zapraszamy!
WARSZTATOWE SZKOLENIA IN COMPANY
13-09-2016

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, a wraz z nim okres tworzenia przyszłorocznych strategii i planów marketingowych. To idealny moment, aby zaktualizować swoją wiedzę, zapoznać się z nowymi trendami marketingowymi, odświeżyć swoje spojrzenie na proces sprzedaży i zapoznać się z nowym podejściem do marketingu klasycznego.
 
Wszystkich otwartych na nowoczesną wiedzę, efektywne przykłady i inspiracje, zapraszamy do udziału w innowacyjnych i praktycznych szkoleniach warsztatowych in company realizowanych przez Hotel Marketing Group oraz Polską Akademię Gościnności.
 
Jeżeli chcesz:
  • poznać nowoczesne techniki i narzędzia marketingowe, które przełożą się na poprawę wyników sprzedażowych i zyskowności Twojego obiektu, 
  • zwiększyć zaangażowanie personelu w osiąganie założonych budżetowo prognoz sprzedażowych oraz podnieść jego kompetencje,
  • jeżeli szukasz praktycznych rozwiązań oraz szkoleń skrojonych na miarę potrzeb Twojego obiektu, 
 
Wspólnie z Hotel Marketing Group organizujemy szkolenia z zakresu marketingu i sprzedaży w hotelarstwie:
  1. Jak zapewnić wyższą sprzedaż usług Twojego hotelu? (więcej informacji + program)
  2. Nowoczesne techniki marketingowe a zrównoważona taktyka marketingowa w Twoim hotelu (więcej informacji + program).
 
Nasze szkolenia są adresowane do obiektów, które szukają nowych narzędzi marketingowych i sprzedażowych, gwarantujących realizację przyjętego prospektu sprzedaży oraz obłożenia. Szczegółowy program szkolenia każdorazowo dopasowujemy do profilu oraz specyfiki obiektu (hotel miejski, konferencyjny, historyczny, pobytowy oraz wellness & spa).

Co sprawia, że nasze szkolenia są tak efektywne?
  • Są skrojone na miarę – przed sesją warsztatową otrzymasz od nas ankietę do wypełnienia, a udzielone odpowiedzi pozwolą nam na indywidualne dostosowanie programu szkoleń do Twoich potrzeb (z uwzględnieniem budowania „odporności” na działania konkurencji).
  • Są prowadzone dla małych grup jako szkolenia in company, czyli na miejscu w Twoim obiekcie dla zamkniętego grona uczestników, którzy otrzymują dzięki temu możliwość bezpośredniego wypracowania rozwiązań dopasowanych do Twojego obiektu.
  • Są prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu marketingowym w hotelarstwie.
  • Mają charakter sesji szkoleniowo-doradczych – pytasz i wiesz – nasi specjaliści udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania.

Pełna oferta szkoleniowa jest dostępna na stronie
www.hospitality-knowhow.com.

Więcej informacji uzyskasz również mailowo i telefonicznie:

tel./fax: (12) 633 62 20
kom.: 601 678 450
e-mail: info@hospitalityroyal.com.
VADEMECUM SERWISOWO-SPRZEDAŻOWE
08-02-2016

Polska Akademia Gościnności zaprasza właścicieli i zarządzających obiektami hotelarskimi do udziału w projekcie standaryzacji serwisowej usług swojego obiektu.

Celem współpracy jest opracowanie Vademecum serwisowo-sprzedażowego w formie kompletnej księgi standardów dla wszystkich działów bezpośredniej obsługi Gościa, które ma służyć jako wsparcie dla stałych pracowników obiektu oraz materiał informacyjno-szkoleniowy dla nowych członków zespołu, usprawniający i ułatwiający proces ich wdrażania w obowiązki oraz zasady regulujące działalność operacyjną obiektu.

Vademecum serwisowo-sprzedażowe będzie każdorazowo dopasowane do specyfiki działalności danego obiektu, uwzględniając jego profil, przyjętą strukturę organizacyjną oraz kluczowe zasady regulujące proces operacyjny, ale także wypracowane wspólnie z menedżerami poszczególnych działów propozycje usprawnień dotychczas obowiązujących procedur operacyjnych. Przed przystąpieniem do prac nad Vademecum, eksperci Polskiej Akademii Gościnności zorganizują sesję warsztatową z menedżerami działów, której celem będzie identyfikacja problemów operacyjnych, z którymi spotykają się w swojej pracy, przegląd i analiza obowiązujących standardów serwisowych i stanowiskowych oraz omówienie wskazań kierunkowych w zakresie usprawnień proponowanych przez Polskiej Akademii Gościnności w celu eliminacji wskazanych problemów.

Wdrożenie Vademecum serwisowo-sprzedażowego odbędzie się poprzez cykl szkoleń serwisowych i prosprzedażowych dla menedżerów i stałych pracowników obiektu, realizowanych w podziale na grupy łączone oraz wg działów.

Obiekty zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu mailowego: info@hospitalityroyal.com lub telefonicznego: 601 678 450.