Aktualności

INNOWACYJNE SZKOLENIA DLA HOTELI WELLNESS & SPA
16-10-2013

Zapraszamy Państwa do udziału w certyfikowanych seminariach warsztatowych nt. standardów profesjonalnej obsługi i personalnej opieki gościnnej w hotelarstwie wellness & spa.

W 2013 r. Polska Akademia Gościnności zorganizuje 8 praktycznych dwudniowych warsztatów nt. standardów profesjonalnej obsługi i personalnej opieki gościnnej w hotelach wellness & spa. Mamy już za sobą pięć szkoleń z cyklu, które odbyły się w Świeradowie-Zdroju, Kołobrzegu, Zakopanem, Lidzbarku Warmińskim oraz Nałęczowie.

"Z chęcią wyślemy pracowników naszego hotelu na kolejne szkolenie z cyklu. Szykujemy się na Długopole", "Inspirujące przykłady i duża wiedza prowadzących to niewątpliwe atuty szkolenia" - to tylko dwie z wielu pozytywnych opinii otrzymanych po pierwszych warsztatach.

Kolejne - ostatnie trzy szkolenia odbędą się w następujących regionach i terminach:
  • 04-05.11.2013  Gdańsk / Hotel Gdańsk
  • 18-19.11.2013  Białka Tatrzańska / Hotel Bania Thermal & Ski
  • 25-26.11.2013  Długopole-Zdrój / Hotel Medical SPA Dwór Elizy
Na realizację tego projektu otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, dlatego koszt uczestnictwa dla jednej osoby wynosi tylko 430 zł brutto (udział w szkoleniu jest dofinansowany w 74% – w tym w 49% przez MSiT).

Szczegółowy program seminariów oraz informacje o kolejnych terminach znajdziecie Państwo w zakładce 
seminaria.

Nasze aktualności oraz najbliższe działania dostępne są również na profilu Polskiej Akademii Gościnności na Facebooku.

Zapraszamy serdecznie do udziału.
INNOWACYJNE SZKOLENIA DLA HOTELI WELLNESS & SPA
30-07-2013

Zapraszamy Państwa do udziału w certyfikowanych seminariach warsztatowych nt. standardów profesjonalnej obsługi i personalnej opieki gościnnej w hotelarstwie wellness & spa.

W 2013 r. Polska Akademia Gościnności zorganizuje 8 praktycznych dwudniowych warsztatów nt. standardów profesjonalnej obsługi i personalnej opieki gościnnej w hotelach wellness & spa. Za nami pierwsze szkolenie, które odbyło się w dn. 01-02.07.2013 r. w Świeradowie-Zdroju.

Kolejne szkolenia odbędą się w następujących regionach i terminach:
  • 09-10.09.2013  Kołobrzeg / Marine Hotel
  • 16-17.09.2013  Zakopane / Grand Hotel Stamary
  • 23-24.09.2013  Lidzbark Warmiński / Hotel Krasicki
  • 07-08.10.2013  Długopole-Zdrój / Hotel Dwór Elizy
  • 14-15.10.2013  Nałęczów / Termy Pałacowe Nałęczowianka
  • 04-05.11.2013  Gdańsk / Hotel Gdańsk
  • 18-19.11.2013  Białka Tatrzańska / Hotel Bania
Na realizację tego projektu otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, dlatego koszt uczestnictwa dla jednej osoby wynosi tylko 430 zł brutto (udział w szkoleniu jest dofinansowany w 74% – w tym w 49% przez MSiT).

Szczegółowy program seminariów oraz informacje o kolejnych terminach znajdziecie Państwo w zakładce 
seminaria.

Zapraszamy serdecznie do udziału.
NOWY PORTAL REZERWACYJNY
08-07-2013

Już wkrótce uruchomiony zostanie nowy portal rezerwacyjny on-line noclegów w Polsce.

 

booker.pl to portal rezerwacji online tanich noclegów w całej Polsce. Pierwszy polski portal za pomocą, którego zarezerwujesz po atrakcyjnych cenach pokój w obiekcie noclegowym lub kilka miejsc w pokoju. Nie pobieramy prowizji za rezerwację od gości hotelowych, nie wymagamy rejestracji: wejdź, wybierz ofertę i rezerwuj - to takie proste!
 
Nowy patron medialny projektu szkoleń PAG
24-06-2013

abcHOTELU.pl to serwis HoReCa publikujący najciekawsze i najświeższe informacje na temat ostatnich inwestycji hotelowych w Polsce, aktualności z branży, artykuły poświęcone tematyce zarządzania wspomagające zarządzanie obiektem oraz aktualne kalendarium branżowych wydarzeń takich jak: targi, konferencje czy szkolenia.


Pełni także rolę centrum zakupów, wspomagającego komunikację pomiędzy inwestorami i dostawcami, m.in. prowadząc katalog dostawców rozwiązań dla segmentu HoReCa.

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż serwis abcHOTELU.pl objął Patronat Medialny nad cyklem 8 szkoleń ze stosowania standardów profesjonalnej obsługi gościa i personalnej opieki gościnnej w hotelach wellness & spa, które eksperci Polskiej Akademii Gościnności przeprowadzą w roku 2013 w najciekawszych hotelach o profilu wellness & spa na terenie Pomorza, Sudetów, Karpat i Polski Wschodniej. 
 
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia portalu abcHotelu - http://www.abchotelu.pl/ oraz zapoznania się ze szczegółowym programem szkoleń.
INNOWACYJNE SZKOLENIA DLA HOTELI WELLNESS & SPA
08-05-2013Zapraszamy Państwa na certyfikowane seminaria warsztatowe nt.
standardów profesjonalnej obsługi i personalnej opieki gościnnej.

W 2013 r. Polska Akademia Gościnności zorganizuje 8 praktycznych dwudniowych warsztatów nt. standardów profesjonalnej obsługi i personalnej opieki gościnnej w hotelach wellness & spa.

Na realizację tego projektu otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, dlatego koszt uczestnictwa dla jednej osoby wynosi tylko 430 zł brutto (udział w szkoleniu jest dofinansowany w 74% – w tym w 49% przez MSiT).

Najbliższe seminarium odbędzie się już w dniach 01-02.07.2013 w Hotelu Medical Spa Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju.

Szczegółowy program seminariów oraz informacje o kolejnych terminach znajdziecie Państwo w zakładce seminaria.

Zapraszamy serdecznie do udziału.

PO FORUM GLADIATORÓW HOTELARSTWA
09-04-2013

8-9 kwietnia 2013 r. we Wrocławiu w Centrum Kongresowym Hotelu Haston odbyło się I Ogólnopolskie FORUM Młodych Gladiatorów Hotelarstwa
 

W Forum wzięło udział 150 uczestników; byli to przede wszystkim młodzi i dojrzali „gladiatorzy hotelarstwa”, a wśród nich: managerowie hotelowi wyższego i średniego szczebla, prezesi, właściciele i inwestorzy oraz przedstawiciele rodzin hotelarskich. Wraz z nimi, zaproszeni goście honorowi oraz polscy i zagraniczni prelegenci stworzyli wyjątkowo zaangażowaną, branżową i merytoryczną atmosferę. 

W Forum w charakterze wykładowców wzięli udział eksperci hotelarstwa z zagranicy – Robert Rogner (Austria), Manuel A. Vanegas (USA), Joachim Hunger (Niemcy) – oraz z kraju – Natasza Sallmann, dr Karol P. Lipski, Zbigniew Kowalski, Anna Lewit (Hotel Grand Stamary), którzy przedstawili rzetelną wiedzę oraz najlepsze europejskie praktyki z zakresu zarządzania i marketingu oraz trendów hoteli XXI wieku, pozwalających na osiągnięcie średniego obłożenia na poziomie 80% w skali roku. 
 
Wysoko ocenione zostały również prezentacje towarzyszące głównemu programowi Forum – Miłosza Stanisławskiego z Sound Garden Hotel oraz Tomasza Chojnackiego z PROFITROOM, który w niekonwencjonalnym wydaniu pokazał znaczenie Internetu w sprzedaży.
 
I dzień Forum uwieńczony został galową kolacją zainicjowaną przez live cooking show w wykonaniu kuchmistrzów Hotelu Haston, którymi kierował osobiście dyrektor hotelu Paweł Szatkowski. Całość wieczoru uświetniło trio jazzowe z Gdańska – Piotr Prońko (saksofon), Karol Mazur (fortepian), Krystyna Durys (wokal) – oraz rozbrzmiewająca muzyka orleańska doceniona burzliwymi oklaskami. 
 
Podczas wieczornego okolicznościowego eventu Polska Akademia Gościnności wręczyła uczestnikom Forum słynnego już personalnego „Asystenta Gościnności”, a partnerom – okolicznościowe certyfikaty przyznane w programie Rzetelny Partner HoReCa. Wśród wyróżnionych znalazły się: NOVA Group, Fabryka Materacy JANPOL oraz Carpet Studio – wyłączny dystrybutor duńskich wykładzin hotelowych marki EGE.
 
Wydarzeniem wieczoru było wręczenie – po raz trzeci w Polsce – Międzynarodowej Prestiżowej Rekomendacji Gościnnej / International Hospitality Prestige Recommendation, której laureatem został zespół menedżersko-serwisowy Hotelu Galaxy z Krakowa.
 
Foto-relację z Forum można znaleźć na profilu facebookowym FORUM.

Serdecznie dziękujemy za udział, a także dyskusję podczas paneli oraz debat.
Fenomen gościnności usługowej
13-03-2013

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych adeptów hotelarstwa (uczących się zawodu), profesjonalnych hotelarzy, restauratorów, animatorów i organizatorów wszelkiej turystyki, animatorów i organizatorów usług wellness i spa na wykład otwarty Pana Zbigniewa Kowalskiego pt.: "Fenomen gościnności usługowej i jego znaczenie dla zaangażowanej pracy w biznesie gościnnym".

Wykład odbędzie się w dniu 25.03.2013 r. o godz.: 15:00 w Auli H Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze przy ul. Kochanowskiego 8.
FORUM MŁODYCH GLADIATORÓW HOTELARSTWA
15-01-2013

8-9 kwietnia 2013 r. we Wrocławiu odbędzie się I Ogólnopolskie FORUM Młodych Gladiatorów Hotelarstwa
 

Gladiatorzy Hotelarstwa
to ambitni młodzi ludzie, którzy podjęli pracę w usługach gościnnych (hotelarstwo, gastronomia i/lub kulinaryka hotelowa), przyjmując na siebie menedżerskie funkcje i odpowiedzialności zawodowe. 
 
Cała koncepcja oraz program FORUM przygotowane zostały przez młodych promotorów gościnności usługowej skupionych przy Polskiej Akademii Gościnności Międzynarodowej Fundacji Branżowej i Proedukacyjnej.
 
Razem z wyjątkowymi gośćmi z Polski i zagranicy, chcemy zabrać Cię w podróż „W 80% obłożenia dookoła Twojego Hotelu”. Do udziału w forum jako prelegenci zostali zaproszeni m.in.: Robert Rogner (www.rogner.com), Franz Pirktl oraz Michaela Neuner (www.schwarz.at), a taże Natasza Sallmann.
 
Tak dobrany zespół gwarantuje dynamiczne, pełne emocji oraz wiedzy doświadczenie dla pracujących w branży hotelarskiej oraz wszystkich nią zainteresowanych.
 
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie FORUM: www.forumgladiatorow.pl

Zapraszamy serdecznie!